Kontakt

Dr. Alena Pavlíková

Pospíšilova tř. 378

Hradec Králové

GSM: +420 604 423 268

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mapamapka

Pro klienty

Akce, kurzy

KINEZIOLOGIE je metoda, s jejíž pomocí se odstraňují energetické bloky v mozku, vzniklé působením emocionálních stresů. Záporné emoce zablokují proudění energie na úrovni mozku a následně i proudění energie do příslušné části těla. Energie proudí v těle po drahách, kterým říkáme meridiány. Každý sval, orgán je spojen s některým meridiánem. Když je přebytek, nebo nedostatek energie v některém místě organismu, nastává nerovnováha. Důsledkem mohou být rozličné psychické nebo fyzické problémy. V kineziologii určujeme místo zablokování energie pomocí testování svalů a napravujeme tento stav. Používané korekce se provádí pomocí mimořádně jednoduchých a časově nenáročných cvičení, dotyků nebo masáží akupresurních bodů. Dnešního člověka zvyklého na složité a zdlouhavé postupy překvapí jednoduchost, jemnost avšak účinnost této metody. Po nápravě (obnově) energetického toku se činnost svalu nebo orgánu obnoví.
Metodu lze použít při stresech, problémech s učením, psaním, čtením, počítáním, nedostatkem koncentrace, hyperaktivitou, koktavostí, pomočováním, fobiemi, závislostmi, alergií, bolestech hlavy, při problémech v mezilidských vztazích a dalších problémech. Její použití je prakticky neomezené.
Kineziologie se nezabývá diagnostikou pacientů, neléčí, kineziologie pracuje s jemnou energii těla, zjišťuje kdy a proč byl zablokován energetický tok v těle. Zabývá se příčinou problému nikoliv následkem. Odblokováním toku energie v daném regresním věku (bez použití hypnózy) se odstraní příčina problému. Tělo obnoví tok energie a začnou samoléčící procesy.