Kontakt

Dr. Alena Pavlíková

Pospíšilova tř. 378

Hradec Králové

GSM: +420 604 423 268

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mapamapka

Pro klienty

Akce, kurzy

Hypnoterapie morfické rezonance


Když se rozhodneme pozitivně změnit svůj život, musíme změnit svou vlastní morfickou rezonanci. Nepřitahujeme něco, co sami nevysíláme. Naše osobní energie, která z nás vyzařuje a je i změřitelná, ovlivňuje naše okolí a kvalitu našeho života. Ať jsme si toho vědomi nebo ne, naše myšlenky a emoce ovlivňují elektromagnetické pole srdce, které pak ovlivňuje vše a všechny v našem okolí.
Srdce přijímá informace od lidí a okolního prostředí a tyto informace pak předává mozku. Tento proces je spojen i s tokem informací do jednotlivých orgánů. Tato vzájemná komunikace uvnitř našeho těla mění chemické rozložení v organismu a následně i celý energetický systém.
Morfickou rezonancí jsme schopni se naladit na to, co se nám přihodilo v minulosti; můžeme se naladit na své vlastní vzpomínky i na vzpomínky své genetické linie.
"Vyčištěním" toho, co vysíláme, můžeme zvýšit svou osobní energii a svůj potenciál. Jsme schopni žít úspěšnější život

Naše podvědomá mysl si nehledě na čas vybírá, které informace mají být uchovány. Ukládá naučené vzory chování, takže jsme schopni některé věci dělat automaticky. Pak můžeme stále dokola opakovat stejné chování a tím i chemické procesy v těle ovlivňující naše zdraví - nehledě na to, jestli jsme s tím spokojeni a jestli to vůbec našemu životu prospívá!

Nemusíme mít obavy z chování,, které je pro nás nepřijatelné, neetické, nebezpečné, protože nikdy neuděláme něco, co se nám příčí. Hypnoterapie morfické rezonance slouží k tomu, abychom nalezli z tohoto kruhu cestu ven a nalezli svou "ztracenou" energii a mohli vést zdravější, spokojenější život